Parteneri si legaturi
 Directii Judetene
 Prefectura Judeţului Cluj
 Primăria Municipiului Cluj-Napoca
 Consiliul Judeţean Cluj
 Inspectoratul Teritorial de Muncă Cluj-Napoca
 Camera pentru Comert, Industrie si Agricultura a Judetului Cluj
 Directia Generala a Finantelor Publice Cluj
 Directia de Sanatate Publica a Judetului Cluj
 Inspectoratul Scolar Cluj
 Alte legaturi
 
 Newsletter signup

Click aici pentru a va abona la newsletter-ul INS.

Chestionare statistice


Chestionare statistice Persoana de contact
Indicatori pe termen scurt (Ancheta UNICA)

Cojocaru Gabriela, e-mail: Cojocaru.Gabriela@cluj.insse.ro
Paloczi Foszto Krisztina Hajnal, e-mail Krisztina.Foszto@cluj.insse.ro

Tel.:0264 592922, int 121 sau int 120

Ancheta structurala in agricultura Ghisa Augusta, e-mail: Augusta.Ghisa@cluj.insse.ro
Tel.: 0264 592922, int 126
Costul fortei de munca

Paloczi Foszto Krisztina Hajnal, e-mail Krisztina.Foszto@cluj.insse.ro
Tel: 0264 592922, int. 140 sau int. 120 

Statistica educatiei

Brindusan Dana, e-mail: Dana.Brandusan@cluj.insse.ro 

Claudia Vana, e-mail: Claudia.Vana@cluj.insse.ro                                  

Tel.: 0264 592922 int. 112 sau int. 111

Statistici privind castigurile salariale

Demian Elena, e-mail: Elena.Demian@cluj.insse.ro
Paloczi Foszto Krisztina Hajnal, e-mail Krisztina.Foszto@cluj.insse.ro

Tel.:0264 592922, int. 108 sau int. 120

Ancheta structurala

Cojocaru Gabriela, e-mail: Cojocaru.Gabriela@cluj.insse.ro
Paloczi Foszto Krisztina Hajnal, e-mail Krisztina.Foszto@cluj.insse.ro

Tel.:0264 592922, int. 121 sau int. 120

 


Ultima actualizare: 13-10-2016
 Baze de date statistice
 TEMPO-Online - serii de timp
Indicatorii din baza de date TEMPO-Online care sunt marcati cu simbolul sunt accesibili numai in regim contra-cost
Termeni de utilizare TEMPO-Online
 Indicele preturilor de consum
 Catalogul online al publicatiilor INS 2015
 Nomenclatoare statistice
 
 Indicatorii conjuncturali